• Dokumenty

email: cvc"zavinac"zsstanicnake.sk

Telefón: 055 / 62 56 896

Údaje k platbe:

Platba cez Edupage (odporúčané):

V časti Platby máte nastavený variabilný symbol, je možné platiť pomocou QR kódu aj cez službu Viamo

Platba individuálna cez banku:

VS: 999 alebo pridelený VS cez edupage

ŠS: 999

Správa pre prijímateľa: Meno Priezvisko Trieda

Prosíme o dodržanie VS a SP kvôli správnemu priradeniu platby.

Od 1.9.2008 je na našej škole zriadené Centrum voľného času, ktoré ponúka možnosť žiakom rozvíjať ich schopnosti, vedomostnú úroveň, ale aj zdravý rast a vývin v prírodovedných, športových a iných záujmových útvaroch. Náležitú pozornosť venujeme aj športovému vyžitiu sa žiakov. Šport mal a vždy má na našej škole zelenú. Žiaci sa zapájajú do kolektívnych, ale aj individuálnych športov. V tejto oblasti využívame skúsenosti odborníkov - trénerov najmä futbalu, florbalu, gymnastiky a basketbalu V školskom roku 2011/12 sme otvorili multifunkčné ihrisko, ktoré naši žiaci využívajú na hodinách telesnej výchovy či na športových krúžkoch.