• Oznamy

Jesenné prázdniny : 30.-31.10.2023

Príspevok na úhradu ročných nákladov v jazykovej škole (zápisné + školné) je potrebné uhradiť v 2 splátkach.

1. splátku v čiastke 50% školného + 100% zápisného poplatku do 15. dní od vykonania zápisu

Poplatky za jazykový kurz je možne uhradiť viacerými spôsobmi :

• poštovou poukážkou alebo bankovým prevodom na č.ú. : SK9756000000000503019002, variabilný symbol: 111. Do správy pre prijímateľa uveďte: meno priezvisko trieda.
          • cez VIAMO - nájdete v Edupage pri konkrétnej platbe
          • cez Square kód  - nájdete v Edupage pri konkrétnej platbe (v časti Platby máte nastavený variabilný symbol)

V možnosti 2 a 3. sú nastavené všetky parametre, ktoré potrebujeme k platbe a nemusíte ich zadávať ručne. V prípade VIAMO sa platba ihneď zobrazí aj na Vašom Edupage, v prípade Square kódu až po pripísaní na účet a prenesení platby na Edupage (raz za mesiac). Odporúčame využiť 2. alebo 3. možnosť.

Všetky informácie o výške a spôsobe platby nájdete v EduPage. Úhradu budete môcť zrealizovať hneď ako obdržíte tieto informácie.